Minimog Preloader

Home

iPhone 15 Pro Max

Modeli më i ri nga Apple mund ta beni tuajin dhe me këste

Sill të vjetrin dhe

merr të riun

Për vlerësime, ju lutem paraqituni pranë dyqanit për detaje të mëtejshme.

Aksesorë të ndryshëm

xhoana bogdani
xhoana bogdani
2023-11-26
Best service ⭐
Thein Htaike Soe
Thein Htaike Soe
2023-11-18
I bought iphone 15 pro from here.The quality is remarkable.Wonderful owner,he is very friendly and kind.Most importantly he is knowledgeable and go above and beyond to welcome you and make you feel comfortable.
Hnin Aye Wai
Hnin Aye Wai
2023-11-08
As I’m the foreigner in Albania,🇦🇱 i would like to say tho this ismart shop and want to recommend all of the next customers because that shop is not only convenient to buy such as iPhone ,iPads but also sometimes they give us promotions . They all treat us very kindly and explained everything details .So , I would like to give 5 out of 5 to Ismart and I hope this shop can be opened in everywhere of in Albania coming future .
ledi nelaj
ledi nelaj
2023-09-23
Kliente prej vitesh... E kenaqur jo vetem me cilesine e telefonave te blere por edhe me sherbimin. E rekomandoj si nje nder opsionet me te mira ne qytet per cilesine dhe cmimin. PS. Me blerjen e nje telefoni do te perfitoni gjithashtu nje 🎁🥰🔝
Lazy background

IUTE CREDIT PARTNER

Bëjeni telefonin tuaj realitet me Iute Credit.

Bli me këste me interes të ulët në iSmart

Select your currency